TEN FRAKTAL SUGERUJE, ŻE BITCOIN SPADNIE DO $11,000 ZANIM KOLEJNA NOGA BĘDZIE WYŻSZA.

Bitcoin zdołał zahamować dalszy spadek po tym, jak w środę odbił się od 11 600 dolarów.
Od czasu napisania tego artykułu, wiodąca krypto waluta handluje za 11.850 dolarów.
BTC odradza się w miarę spadku kursu dolara amerykańskiego, co jest korelacją, której spodziewało się wielu analityków.
Bitcoin może spaść do 11.000 dolarów, zanim zdecyduje, gdzie zamierza przejść dalej, twierdzili niektórzy analitycy.
Niektórzy są pewni, że spadek w kierunku 11.000 dolarów poprzedzi kolejną nogę wyżej.
Uważają oni, że trend wzrostowy BTC pozostaje nietknięty.
BITCOIN MOŻE SPAŚĆ W KIERUNKU $11,000
Bitcoin ma spaść o kolejne 7% do 11.000 dolarów, według historycznie dokładnego analityka, który przewidywał, że BTC spadnie do poziomu 6.400 dolarów na rynku niedźwiedzi w 2019 roku.

Analityk, o którym mowa, zauważył, że zaspokoiłoby to potencjalny fraktal, który powstał. Jak pokazuje poniższy wykres, ostatnie działania cenowe Bitcoin System od czasu wzrostu do 11.000 USD wyglądają podobnie do konsolidacji w okresie od maja do lipca.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Fraktalna gra będzie oznaczać, że na początku września Bitcoin spadnie do $11,000, po czym może rozpocząć kolejny ruch wyżej.

„Znajdź ten fraktal zainteresowania w tej chwili. Przy cenie siedzącej teraz na krzywej strefa kupna/krzywa logu, nie zdziwiłbym się, gdyby się uspokoiła [względnie] – aktualna akcja cenowa rozszerzona w stosunku do poprzednich ruchów“, skomentował inwestor w odniesieniu do poniższego wykresu.

Obrazek

Wykres akcji cenowej BTC w ciągu ostatnich kilku miesięcy z analizą fraktalną przeprowadzoną przez krypto inwestora Dave’a The Wave’a (@Davthewave na Twitterze).
Wykres z TradingView.com
Fraktal nie jest jedyną analizą, która sugeruje, że Bitcoin powróci do 11.000 dolarów przed kolejnym ruchem.
Jeden z kryptoanalityków zauważył, że niezdolność Bitcoin’a do utrzymania się powyżej $12,000 prawdopodobnie ustawia etap na spadek do $11,000.

Podzielił się on poniższym wykresem, aby pokazać to uczucie, dodając:

„$BTC wyciągnął wysoki, a potem rzucił całkiem agresywnie. Wygląda na to, że dobrze jest jeszcze raz sprawdzić 11070 dolarów. Jeśli jednak odzyska czerwoną linię ($12100) na zasadzie zamknięcia, to myślę, że to dobre dla kolejnego $1000 świecy w górę. Niedźwiedzie mają tu całkiem niezłe unieważnienie.“

Wykres akcji cenowej BTC w ciągu ostatnich kilku tygodni z analizą poziomu/rozmiaru przez crypto inwestora DonAlt (@CryptoDonAlt na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Jest jeszcze jeden analityk, który przewidział to „unieważnienie“ do T. Jego analiza potwierdza również uczucie, że BTC wkrótce powróci do niskiego zakresu na poziomie 11.000 dolarów.

CZY TENDENCJA WZROSTOWA JEST NIENARUSZONA?
Jeśli BTC spadnie do $11,000, czy tendencja wzrostowa pozostanie nienaruszona? W średnim okresie czasu, odpowiedź na to pytanie brzmi tak.

Tak długo, jak Bitcoin zdoła utrzymać $10,500 w makro przedziale czasowym, jest wielu analityków, którzy chcą zająć się BTC z byczym uprzedzeniem.

Comments are closed.